יום שלישי, 9 באפריל 2013

מה נלבש הקיץ? חלק שני - בואו להבריק

המעצבים לעונת אביב-קיץ 2013, שמו דגש עצום על "אפקטים" שנגרמים בבדים. ולכן אפשר לסמן בעצם שני טרנדים בולטים: בדים שקופים, כאלה שחושפים ולא חושפים, ושנית - מבריק. 

מה שמבריק
תכל'ס, יכולתי להגיד הטרנד המטאלי וזהו. אבל האמת היא שזה הרבה יותר מזה. זה לא רק מה שמטאלי.... גוונים מטאליים שכוללים גימור מסויים, זו רק קבוצה אחת של מה שמבריק. אפשר גם לראות טקסטורות אחרות - הברקות פנינות יותר, iridescent, גימורים מבריקים חלקים, ואפילו נצנצים. 
 Zac Posen

vivienne westwood

ויואן ווסטוד מציגה לנו אפשרות שיש לה רמז למבריק. לא משהו בולט אבל משהו שימרי. אם יש מצבים שבהם השפה העברית לוקה במילות תיאור, אז תחום "ההברקות" או אחד מהם. אז סילחו לי מראש על שימוש במילים לועזיות. 

vivienne westwood
מייצגת מרכזית של הטרנד המטאלי היא התצוגה של ברברי, כשאני מוכרחה לציין שהביצוע מעולה. לא רק רעיון על המסלול, אלא ממש יישום מוצלח. הגוונים הם מה שהייתי קוראת להם גווני Jewel, והם עמוקים ונהדרים, עם קולור בלוקינג מעודן - מספיק כדי ליצור מראה חזק וענייני. 
מעבר לגוונים המטאליים העמוקים, אפשר לראות את גימור ה-Foil הבד כאילו דק ועדין - יותר מהגוונים המטאליים הרגילים.

Burberry Prorsum

Burberry Prorsum

Burberry Prorsum

ארמני בחר בקו יותר נייטרלי. מבריק, עם צורות וחיתוכים גיאומטרים, אבל גם הוא השתמש בקו המבריק. תוך שהוא משלב את זה בקולקצייה נייטרלית אבל מאוד מעניינת.
Emporio Armani

ולסיום, נעבור לדרק לאם ששם דגש על מה שנצנצים. אומנם יש לו שימוש גם בקו המבריק, תוך שהטקסטורה מרגישה כמעט כמו עור ופחות כמו סאטן, דווקא המראות הבאים מצאו חן בעיני ביותר: 

Derek Lam

Derek Lam

Derek Lam2 תגובות:

 1. ברברי העונה הזו שיחקו אותה! בחרת אימג'ים מדהימים שמייצגים לבוש מלוטש , מגניב עם גזרה קלאסית! שילוב מנצח!!!

  http://rosdays.blogspot.co.il/

  השבמחק
  תשובות
  1. אני לגמרי מסכימה איתך!! אני מאוד אוהבת שיש גזרה נקייה ומלוטשת אבל העניין נוצר בטקסטורות ובמרקמים!


   -מירי

   מחק

פרטים עלי

התמונה שלי
Israel
sometimes all a girl needs is a brand new pair of shoes.... 27 year old law student lives in Israel.

קוראים