יום חמישי, 2 ביוני 2016

ootd 29 March 2016 הופעה יומית


כן. אני מודעת לחלוטיין ל"אווירה" על הרצפה. חתול שהתחרפן על חתול אחר ליד אוכל גרם לבעיה פה. תוך כדי צילומים לא פחות ולא יותר. 

השמלה הזו היא שיחוק מלורד קיטץ'. אני חייבת לציין לשבח את סניף אשקלון במיוחד. אני מודה שעל אף העובדה שיש לי לא מעט יציאות מוצלחות מלורד קיטש, שפעמים רבות גורמות לכך שאנשים שואלים אותי מאיפה הפריט (כמעט תמיד שמלה) - בסניפים אחרים אני פשוט לא מוצאת את עצמי. 

השמלה הזו היא שמלה שנורא התלבטתי אם לקנות לאחותי גם. ובסוף אני יודעת. שזו שמלה שאהנה ממנה מאוד (ובפרט במחיר), וכשימאס לי אחותי תעוף עליה (בשנים האחרונות הורשתי לאחותי לא מעט פריטים ואני מאוד שמחה על כך. קשה לי להיפרד מחפצים כמו שציינתי לא פעם - אבל כשזה ולך לאחותי זה לגמרי הופך את זה לקל יותר. כולל טוניקה שלבשתי פעמיים ואימא שלי לא הפסיקה לומר כמה זה יפה על אחותי... :P) 

שמלה: לורד קיטש (94 ש"ח!) 

נעלים: asos

האיפור כאן הוא אחת הפעמים הראשונות שהשתמשתי בצלליות של מייקאפ גיק. ומה אגיד ומה אומר. רק עכשיו יצא לי לרכוש אותם וההתלהבות שלי (גם שלושה חודשים לאחר מכן) לא פחתה לרגע. משהו שלא קורה לי בדרך כלל דווקא בגלל שיש לי הרבה יותר איפור מבן אדם נורמלי ושפוי). לא אפסיק לחשוק בעוד ובמיוחד שלאחרונה הנחתי ידיים על 8 מהסמקים הקודמים שלהם (אם ידעתי שהם מוצאים את אותם צבעים בדיוק בפורמולה חדשה, לא הייתי עפה עליהם כל כך מהר... :P)
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פרטים עלי

התמונה שלי
Israel
sometimes all a girl needs is a brand new pair of shoes.... 27 year old law student lives in Israel.

קוראים