יום שני, 4 במאי 2015

סדנת סטייילינג - למה לי ולמי זה כן מיועד?

לשמחתי החיים הביאו אותי למקום שבו בגדים הופכים למקור הפרנסה שלי. זה נשמע כמו חלום לנשים רבות, במקום שבו בדרך כלל אנחנו רואים חור שחור (או ליתר דיוק, הגברים שלנו), אני מוצאת שיש מקום להתפרנס. וילה בסביון לא אבנה מזה, אבל אוכל להתפרנס בכבוד.

המקצוע שלי הוא יותר מרק להלביש מישהי ולהגיד לה "קחי", ורק מי שעוברת את ההליך הזה, או שבקיאה בו יכולה להבין שסדנת סטיילינג היא הרבה יותר מהוראות לבוש. לפחות בעיני.
נכון, אני יכולה להגיד לך "תבליטי מותן", ויכולה להגיד ללקוחה "תלבשי את החליפה האפורה הזו ככה". אבל אני רוצה שכל אישה, ולא משנה מה רמת היכולות שלה מבחינה אופנתית, תוכל לפתוח איזושהי סוג של אינטלגנציה אופנתית. יש נשים שיכולות יותר מאחרות, אבל זה לא אומר שכל אחת יכולה לעשות משהו לשפר את הדרך שבה היא רואה את עצמה ואיך שהיא מלבישה את עצמה.

סדנאות סטיילינג יכולות להתאים לנשים רבות;  לכאורה, נדמה לנו שהאישה שמיועדת לסדנאות סטיילינג, היא כזו שלא יודעת כלום על אופנה ומחפשת פתאום להיות טרנדית בהיסטריה. האמת היא שסדנאות סטיילינג מתאימות להרבה סוגים של נשים, בשלבים שונים של החיים שלהם ועם סוגים שונים של מבני גוף.

הרבה פעמים סדנאת הסטיילינג היא יותר מרק אופנה, היא ממש לשנות את תדמית הגוף של הלקוחה כלפי הגוף שלה עצמה. לצערי הרב, בעידן של היום, בעיות תדמיות גוף, הולכות ורק גוברות, והן אינן נחלת נערות צעירות ובעלות הפרעות אכילה בלבד. הן נחלת רוב הנשים באשר הן.


לכן אני מאוד משתדלת להציע סדרת מפגשים, סדנא ייעודית עם תוכנית ברורה, אבל היא מאוד גמישה. אחרי המפגש הראשון עם הלקוחה, אני מתקנת את התוכנית הבסיסית ומתאימה אותה בדיוק ללקוחה שלי. יש מפגשים שהיא לא צריכה. יש מפגשים שהיא צריכה אחד כפול וכולן צריכות למדוד בגדים. חייבות.

ייחוד נוסף שאני מציעה, שתמיד ראיתי כברור מאליו, הוא משהו שלא במצוי אצל כולן; הפגישה האחרונה נועדה להיערך כחודש וחצי עד חודשיים לאחר המפגש שקדם לה. הרעיון הוא לשפר ולתקן את הקיים. אחת מהבעיות שאני מאוד מקפידה היא להציע את המפגש הזה, והוא חינמי, וכלול במסגרת הסדנאות. נשים רבות חושבות שהן לא צריכות את זה, כיוון שההליך כבר נעשה. אבל הליך סטיילינג הוא משהו הדרגתי. יש לי אפילו לקוחה, שפוגשת אותי פעם בשנה, לריענון ומסע שופינג לקראת האביב. "זו המתנה שלי לעצמי. אני דווקא מוציאה פחות כסף אבל מתלבשת הרבה יותר".

אני אדם מאמין באופן כללי. ובאמונה היהודית ישנה תפיסה של "ברכה בפרנסה". אנחנו יכולים להרוויח כסף ולעשות כסף בצורות שונות. אבל הכסף שיש בו הכי הרבה ברכה בשבילי היא העבודה הזו, שהיא הרבה יותר מעבודה. לראות מישהי פתאום מסתכלת על עצמה כמו שהיא צריכ הלהסתכל על עצמה, מישהי מחייכת ומצטלמת אחרי שלא הצטלמה כבר שנים. מישהי ששמחה בגוף בן ה-40 שלה יותר משהיא שמחה בגוף בן ה-16 שלה - בשבילי זה האושר הכי גדול שיש.
זה היה הדבר שהיה לי קושי לא קטן בלקבל אותו. מבחינת התפיסה שלי, הסטיילינג שעשיתי לחברות, לאימא, ולמכרים (גם אם בתשלום סימלי בהתחלה) - היה משהו שעשיתי כדי לשתף את האהבה שלי וכדי לעזור לאחרות לראות את עצמן, אבל באמת לראות את עצמן.

עכשיו זו הקריירה שלי באופן רשמי.
אם עקבתן, אתן יודעות שעבדתי בלידרס. לפי פרוייקט, אבל כמנהלת הקהילות. התפקיד שהיה חדש למעשה כשאני התחלתי איתו, קרם עור וגידים ולמעשה עבר שינוי לפי העבודה עצמה. לאור העובדה שבחרתי להצמיח את עסק הסטיילינג שלי, לא יכולתי לתת ללידרס את הזמן שהעבודה האינטסיבית דרשה. אז למרות שנהנתי לעבוד מול בלוגרים ישראליים מופלאים ומגוונים, נאלצתי להחליט החלטה. אבל, אני שלמה עימה, ואני יודעת שמיריK סטיילינג, הולך לעשות חיל.

בסופו של דבר, בגדים הם הרבה יותר מבגדים, ואת שווה הרבה יותר מ"סתם בגדים" - כי מגיע לך אופנה. אני רק פה לעזור לך לראות את זה :-)


לדף המקצועי שלי - מירי k סטיילינג.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פרטים עלי

התמונה שלי
Israel
sometimes all a girl needs is a brand new pair of shoes.... 27 year old law student lives in Israel.

קוראים