יום ראשון, 20 באפריל 2014

The one from the cooler days of march

We are in April already- but these pictures were taken last month - in the few last days that I could still justified wearing something that's a little warm. 
There's something so confusing about this time of year. But it's not something that makes me hide so much at home - but more of the kind of feeling that exists me - and makes me brain storm. 
My English YouTube channel is slowly but surely - running for a while and I can't tell you enough how much it motives me - and how much time and energy I invest in it. It's just something that I feel so passionate about. 
I have some new video's coming soon that are really cool. More fashion and not just the beauty side of it all. So make sure to check it out and don't forget to subscribe!  


אנחנו כבר באפריל, אבל התמונות האלה צולמו בחודש שעבר - בכמה ימים האחרונים שמזג האויר הצדיק להתלבש חמים במידת מה. 
יש משהו כל כך מבלבל בתקופה הזו של השנה. אבל זה עדיין משהו שנוטה יותר לרגש אותי מאשר לגרום לי להתחבא בבית מתחת לשמיכה. זו התקופה של השנה שהמוח שלי לא מפסיק לרוץ ולהגות רעיונות חדשים. 
ערוץ היוטיוב שלי באנגלית, רץ מזה תקופה מסויימת באופן עקבי, ואני לא יכולה לתאר במילים כמה זה מניע אותי, וכמה זמן ואנרגיה אני משקיעה בזה. זה פשוט משהו שאני מרגישה כל כך חזק לגביו.
יש לי כמה רעיונות ממש מוצלחים לסרטונים שיבואו תכף, וחלקם ממש מגניבים לטעמי, יותר אופנה ולא רק איפור וטיפוח. אז אם לא נרשמתן עדיין לערוץ שלי באנגלית, אל תשכחו לבדוק ולהירשם!


dress: Asos \ Boots: Asos \ Earnings: TOP10 (IL) \ Jacket: Asos
3 תגובות:

  1. אוהבת את העגילים והשמלה ממש!
    מחמיא לך מאוד!!!!

    השבמחק
  2. Did you know you can shorten your links with LinkShrink and get cash for every click on your short urls.

    השבמחק

פרטים עלי

התמונה שלי
Israel
sometimes all a girl needs is a brand new pair of shoes.... 27 year old law student lives in Israel.

קוראים