יום שלישי, 11 בספטמבר 2012

צבעים מתוכשטים - The Jewel Tonesקשה לדבר על חורף כשאנחנו מזיעים. אבל זה לא סוד שבעולם האופנה, תמיד מציגים את הקולקציה הבאה מוקדם. מוקדם מדי אפילו. ולמרות שמעולם לא נכנעתי לכך כל כך, מצאתי עצמי קונה השבוע מעיל ג'קט דמוי עור לחורף. כן. אני. ולמה? כי המחיר היה ממש טוב, כי הצבע היה משגע, וכי אני יודע שבדרך כלל לוקח לי 3-4 שנים למצוא מעיל חדש שאני אוהבת (ואחרי ניקוי ארון שכלל השלכה של 3 מעילים, החלטתי שמותר לי אחד חדש... מה שאני צריכה להזכיר לעצמי זה שאין צורך בעוד, שכן אני לא ממש חובבת חורף גדולה, ובין כה וכה חם לי כל הזמן.... אז לא באמת צריכה עוד. השאלה אם אני אצליח להתאפק או לא עוד נותרת פתוחה).


אבל, בענין הצבע, אני מרגישה לחלוטין בנוח לדבר. כיוון שמזה זמן רב אני מוצאת עצמי נמשכת חזק מאוד לגוונים צבעוניים שנקראים jewel tones. זה לא סוד שאני חולה על צבע. שקולור בלוקינג הוא רעיון מגניב להחריד בעיני (אבל עדיין קשה ליישום), ושאני מאוד אוהבת צבעוניות אופנתית באופן כללי. זה החיים בשבילי. הצבע הזה.

אז אחרי שראינו את הצבע במגמתו ה"שילובית" (=קולור בלוקינג), ובעונה הקודמת ראינו בעיקר צבעי גלידה (פסטלים כמו מנטה, לימון ואפרסק, וואלה, הכל אוכל! :-)), אני בהחלט חושבת שיש מקום להכניס את הצבעים החזקים והעזים לחורף.
בעבר ציינתי שיצא לי להכנס לכמה חנויות בחורף הקודם או החורף שקדם לו, ולמרות שהייתה נכונה כלכלית ונפשית להוציא את מיטב כספי, מצאתי את עצמי בורחת מהחנות לאור המגוון השחור-אפור ולעיתים קצת סגול הכה מאוד בחורף. גם הצבע היחיד, קרי, הסגול, הוא לא יותר מאיזו גרסה שטופה של בדי ליקרה וכותנה לא מוצלחת.
נכון, אני לא מצפה ממך ללבוש לימון... אבל זהב כהה- בוודאי שכן. נכון, ירקרק לא ממש משדר חורף - אבל ירוק יער עשיר ועוד איך משדר חורף. ורוד וסגול יהיו בגרסתם העמוקה גם כן- בפוקסיה ובחציל נהדרים. וכחול.... כחול גם כן, אבל אנא הימנעו מהנייבי הכה דהוי, זה לא באמת צבע בהגדרה, אלא יותר צבע בייסיק. אלו צבעים נהדרים, שיחמיאו בעיני לכל אישה. רק תבחרו את הצבע היותר מתאים לכן, אבל הגוונים, יחמיאו גם לבהירות וגם לכהות, כי הם פשוט מחיים את הפנים, זורקים אור נהדר.

אז נכון. בעיני אלו צבעים נהדרים לחורף, אבל הם נהדרים גם עכשיו. וכל הזמן בעצם.
היתרון הנוסף של הצבעים הוא בהשתלבות ו"שיתוף הפעולה" שלהם בבגדי ערב, לחתונות וכיוצא בזה. ולאור העובדה שעונת החתונות היא עכשיו-עכשיו, ממש-ממש, אז לא הייתי מהססת ברכישה מתאימה. 

אל תשכחו לשלב כמובן את הפריטים המשלימים, בין אם מדובר בניוד אלגנטי, גוונים מתכתיים נייטרלים (רק לא בגוון הצהוב - קרי הזהוב הכהה), בשחור הקונטרסטי-חזק, או בגוון משלים שיצור לוק קלור בלוקינג. (סגול וירוק-יער לדוג'!:-))

Color block

The colored Jeans:
From: elen-dea
It's all about the shoes:

The little dress

Let's accssoriaze!
From: karamazova.

it'a all in the skirt...
From: chicpoint


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פרטים עלי

התמונה שלי
Israel
sometimes all a girl needs is a brand new pair of shoes.... 27 year old law student lives in Israel.

קוראים