יום רביעי, 16 בדצמבר 2015

שבוע האופנה - חורף 2015/16 - מחר ומחרתיים בתל אביבשבוע האופנה-פלאס סייז הראשון שהשתתפתי בו היה לא מזמן.
והרבה השתנה מאז. כלומר, למדתי הרבה, הכרתי מותגים ובעצם התמכרתי.

בחיים לא הייתי צריכה לעצור את עצמי כיוון שאף פעם לא הייתי בסיטואציה שהמבחר היה אינוספי. והנה, סוף השבוע הזה גם לכן יש הזדמנות לראות ולהתרשם.

Aye
Honey b

החולצה המשגעת הזו מחמיאה ברמות בלתי נתפסות. ניתן למצוא אותה בכמה צבעים ואני ממליצה בחום. 

Numa
שמלת מיי המפורסמת. תאמינו או לא, אבל רק עכשיו יצא לי למדוד למרות שזו ממש לא השמלה הראשונה שלי מנומה. עדיין לא רכשתי ואני מודה שאני מתלבטת. היא מקסימה, היא נהדרת ואני מופתעת שהיא מחמיאה לי כי אני רגילה לראות כמה היא יפה דווקא על נשים עם קימורים עגולים (בעוד שהגזרה שלי די ישרה). 


ולבסוף, So simple

תאמינו או לא, השמלה השחורה והאדומה הן אותה שמלה. השחורה פשוט לוקחת את "השחור" הבנאלי ומשדרגות אותו עשרות מונים והגזרה עצמה, בשני המקרים, משגעת. 


מי עורכת דין, מי? :)

השמלה הזו כל כך מוצלחת אם יש לכן גזרה זהה לשלי! אם אתן ישרות עם בטן, השמלה הזו מחליקה מעל הבטן בלי תפרים אבל עושה קצת קימורים עם תוספת בצדדים. מגיע גם בשחור ולגמרי מומלץ. 
אני עדיין תוהה אם אני צריכה לקנות את השמלה והקרדיגן שיש פה ביד....:)ולבסוף, צילה תפור עליך. אחוות דרומיות. (צילה יושבת באשדוד בשוטף, כך שאם אתן לא נוהגות להגיע לאשדוד זו הזדמנות להגיע לאירוע ולהכיר את הגזרות הנשיות). 
אני עדיין חלשה חלשה חלשה ומשתוקקת לשמלת המקסי. שמגיעה גם בגרסת משבצות מדהימה (שנלבשה ביום הראשון של האירוע על ידי מיי גרף). 


מותג אחרון באמת, Talia, שאני מגלה לאט לאט אבל חייבת לדבר על הקוליקצית ערב המיוחדת מאוד. הרעפתי על טליה אינספור מחמאות היום ואני אחלוק איתכם:
המדובר בקוליקצית ערב, ששני חלקים בהחלט שווים לשמלת ערב שווה. שלושה פריטים יתנו לך אינספור גיוונים. החצאיות הארוכות והטול יעשו הופעה שאפשר ללבוש גם ליציאה עם חברות, והחולצות פאייטים לגמרי יעבדו עם זוג ג'ינס וחולצת סבא לבנה מתחת.
המדובר במצב שכל פריט יכול לעמוד בפני עצמו, ובעיני הקוליקציה סופר גאונית. כמובן שהרעיון המקורי הוא בגדים מרשימים לאירוע, אבל בניגוד אל רוב השמלות שתשאירו בארון כיוון שמיציתם אותן, כאן תוכלו לגוון לעוד אירוע, אבל גם כל פריט יוכל לעמוד בפני עצמו וליצור הופעה יפה ולא מוגזמת גם שלא לחתונה/בר מצווה. :)
אני אישית ממש נעולה על חולצת הקרופ טופ בצבע "בת ים" (כמו שאני קוראת לו) ואני חושבת שזו קולוקציה שאתן מוכרחות לבדוק, גם אם אין אירוע באופק. רק לכו לראות. באמת.


רשימה ארוכה של מותגים כולל מספר חדשים שאני אישית הכרתי. האירוע במקום מאוד נוח להגעה (ליד התחנה המרכזית, לא רחוק מהרכבת, עם מספר חניונים בסביבה), והמקום עצמו בשיפור עצום מהאירוע הקודם. שני האירועים גדולים, אלא שבפעם הקודמת הציפייה כנראה לא ענתה על הדרישה. הפעם, המקום באולם אירועים גדול ונרחב ויהיו במקום גם תצוגות אופנה לאורך האירוע.

ביום חמישי (מחר), גם אני אהיה שם לייעוץ סטיילינג אצל So Simple של דפנה לוינסיון. אז אל תשכחו לבוא לבקר. :)


2 תגובות:

פרטים עלי

התמונה שלי
Israel
sometimes all a girl needs is a brand new pair of shoes.... 27 year old law student lives in Israel.

קוראים